Bi-Office Ayda Biofusion Notice Board Cork Surface 60x45cm PCA02409226
Product Code:
I-BQ42104
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | Cork |
| Size | 600x450mm |
| Material | Cork |
| Weight | 600g |
| Dimensions | 600x10x450mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Cork Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Frame Colour | Aluminium |
| Board Size | 60 x 45cm |
×