Bi-Office Maya Felt Noticeboard 2400x1200mm Blue 9200023
Product Code:
BQ08478
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | Blue |
| Size | 2400x1200mm |
| Dimensions | 2400x12x1200mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Felt Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Frame Colour | Silver |
| Board Size | 2400x1200mm |
×