Bi-Office Maya Cork Noticeboard 600x450mm
Product Code:
BQ86130
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | Cork |
| Size | 600x450mm |
| Weight | 1.12kg |
| Dimensions | 600x12x450mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Cork Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Warranty | 24 Month Warranty |
| Board Size | 600x450mm |
×