5 Star Cork Noticeboard Oak Effect Frame 1200x900mm FS669042
Product Code:
FS669042
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | 5 Star |
| Colour | Cork |
| Size | 1200x900mm |
| Dimensions | 1200x900mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Cork Board |
| Frame | Oak Lined MDF |
| Board Size | 1200x900mm |
×