5 Star Fire Retardant Noticeboard 600x900mm Grey FS669100
Product Code:
FS669100
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | 5 Star |
| Colour | Grey |
| Size | 900x600mm |
| Dimensions | 900x600mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Fabric Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Board Size | 900x600mm |
×