Bi-Office Maya Felt Noticeboard 1800x1200mm Grey FA2742170
Product Code:
BQ35421
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | Grey |
| Size | 1800x1200mm |
| Weight | 7.36kg |
| Dimensions | 1800x12x1200mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Felt Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Warranty | 24 Month Warranty |
| Board Size | 1800x1200mm |
×