Sirius 2-Ply Centrefeed Rolls 166mmx150M Blue Pack of 6 BCF18152-49
Product Code:
I-STR03283
Pack Of
1
| Manufacturer | Wepa |
| Brand | Sirius |
| Colour | Blue |
| Material | Paper |
| Form | Centrefeed |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 100% Recycled |
| Thickness | 2 Ply |
| Sheets Per Roll | 750 Sheets |
| Sheet size | 166x200mm |
| Core Size | 60mm |
| Roll Length | 150m Roll |
×